Lakiernia proszkowa

Malujemy rocznie ponad 62 000 m2.

Nasza firma ma do dyspozycji nowocześnie wyposażoną lakiernię proszkową z dwoma piecami komorowymi, co sprzyja szybkiej realizacji zleceń, malujemy aplikatorami Wagner i Nordson.

Zastosowaliśmy nowoczesny system przygotowania powietrza, oparty na wydajnych sprężarkach śrubowych i zespołu osuszaczy gwrantujący suche i czyste powietrze.

Posiadamy nowoczesną automatyczną komorową myjnię ultradzwiękwo, Ultron 2000.

Malowanie

Myjnia ultradźwiękowa pozwala osiągnąć maksymalną czystość w krótszym czasie niż mycie metodami konwencjonalnymi, takimi jak mycie ręczne, natryskowe. Ultradźwięki efektywnie usuwają zanieczyszczenia takie jak: pasty szlifierskie i polerskie, ścierniwo, wióry i opiłki, smary i emulsje chłodzące. Kawitacja powodowana przez ultradźwięki oddziaływuje intensywnie to nie powoduje uszkodzeń delikatnych lub skomplikowanych detali.

sl2

Cały proces mycia nadzorowany jest przez firmę dostarczającą środki myjące.Zapewniamy wysoka jakość pokrycia powierzchni. Maksymalne wymiary przyjmowanych elementów do malowania zależne są od pojemności roboczej komór pieców do polimeryzacji. Oferujemy szeroka gamę kolorów według Katalogu RAL

Malowanie